95/08/02 يكشنبه 06:44
باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید
آمار بازدید
95/08/02
بازدید: ۵٠٧٠
آگهی: ٠

95/08/01
بازدید: ١۶٧٠٨
آگهی: ٠

95/07/30
بازدید: ١٣٠٧٠
آگهی: ٠

95/07/29
بازدید: ١٢٠۶٢
آگهی: ٠

95/07/28
بازدید: ١۴۶٣١
آگهی: ١

95/07/27
بازدید: ١١١۵٨
آگهی: ٠

95/07/26
بازدید: ١۴٩٢٩
آگهی: ٣

روزنامه قدس-روزنامه صبح ایران

روزنامه قدس-روزنامه صبح ایران ویژه دسته بندی
روزنامه قدس-روزنامه صبح ایران
صاحب امتياز :آستان قدس رضوي(موسسه فرهنگي قدس)
مديرمسوول :غلامرضا قلندريان
سردبير :حمزه واقعي
روزنامه قدس
روزنامه قدس در 28 آذرماه سال 1366 اولين حضور خود را دراستان خراسان تجربه كرد.
- اين روزنامه با بسط فعاليتهاي خود درسال 1375 برای نخستین بار درتاریخ مطبوعات کشور از مرکز استان خراسان یعنی مشهد الرضا به سراسر كشور انتشارش را آغازکرد.
- چاپ همزمان روزنامه قدس در تهران و مشهدكه در سال 1376 در تاريخ مطبوعات ايران براي اولين بار اتفاق افتاد اين امكان را ايجاد نمودكه توزيع به موقع روزنامه در كل كشور آسان شود.
- ارتباط نزديك با هموطنان امري بود كه ايجاد نمايندگي روزنامه قدس درتمام استانهاي كشور آن را تسهيل نمود و اکنون موسسه فرهنگی قدس 24دفتر سرپرستی فعال در استان های مختلف دایر دارد.
واحدهای سازمانی
تحريريه
- تحريريه قدس از یازده سرويس شامل اقتصادي، سياسي، فرهنگي، حوادث، ورزشي، حوالي امروز، بانوان، ادب وهنر، اجتماعي، شهرستانها، خطه خورشيد و ترجمه تشكيل شده است.
- عناوین برخي صفحات: سياسي ، اخبار ، بين الملل ، ورزشي ، اقتصادي ، حريم ملكوت ، بانوان ، خطه خورشيد ، ميهن، چوب خط ، سوسه ، رسانه ، گزارش ، ضربان ، پنجره ، كفشدوزك ، بادبادك ، درحوالي امروز، عبرت ، انديشه ، ورود آزاد ، جنبش نرم افزاري و..... مي باشد.
چاپخانه
- همزمان با انتشار روزنامه قدس چاپخانه مؤسسه فرهنگی قدس به عنوان چاپخانه اي فعال كار خود را آغاز نمود وجود بخشهای پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ امكان گردش كاری آسان، سریع و كم هزینه را برای انواع سفارش چاپی در قالبهای متنوعی چون مجله، كتاب، بروشور، پوستر، روزنامه و... را فراهم كرده است.
- در بخش پیش از چاپ طراحی و صفحه آرایی حرفه ای، خروجی فیلم از كلیه برنامه های گرافیكی و لیتوگرافی مجهز پاسخگوی نیازهای مشتریان است.
- سرویسهای دیجیتال این چاپخانه متضمن یك گردش كاری دیجیتال جهت انتقال اسناد چاپ شدنی در مكانهای مختلف است.چاپ دیجیتال قدس نیز با نگاهی به آینده جهت سفارشات چاپی با تیراژ محدود و زمان اندك و حداقل هزینه ایجاد شده است. كاركرد همه سیستمها و دستگاههای چاپخانه در قالب سیستم نگهداری و تعمیرات بهینه شده و چاپخانه ای مطمئن را ایجاد نموده است.
به منظور امكان چاپ سفارشات چاپي و روزنامه با كيفيت مطلوب ، دستگاه پليت سترنصب و سيستم چاپ رول هشت رنگ شده است .
چاپخانه موسسه فرهنگي قدس مجهز به آخرين تكنولوژي چاپ روز به زودي وارد سيستم چاپ خواهد شدو روزنامه قد سقادر خواهد بود روزنامه را در قطع و تيراژ هاي بالا به چاپ برساند

آگهي ها
امور آگهی های روزنامه قدس با بهره گيري از مشاوره كارشناسان تبليغات و طراحي گرافيست هاي مجرب تلاش می نماید تا ضمن تأمین رضایت مشتریان، نسبت به درج انواع آگهی های شهروندان اقدام نماید.
- سياست و ماموريت موسسه فرهنگي قدس توسعه فرهنگ ملي و اسلامي است نه تجاري.به همين دليل تلاش شده نرخ آگهي در روزنامه قدس از پايين ترين نرخهاي مطبوعاني باشد.
- آگهي هاي تجاري ، تبريك ،تسليت،مناقصه،مزايده، و....جايگاه خاصي در روزنامه قدس وميان خوانندگان دارد؛ مشتریان گرامی می توانند فقط با يك تلفن آگهي خود را در روزنامه قدس به چاپ برسانند.
توزيع و مشتركين
- سعي شده زمانبندي در توزيع روزنامه بگونه اي باشد كه مشترك قدس هر بامداد از اخبار و رويدادهاي ايران وجهان مطلع گر دد و اکنون مشترکین قدس قبل از ساعت ۷ بامداد می توانند از مهمترین اخبار روز بهره مند شوند.
دریافت اشتراک تنها از طریق یک تماس تلفنی مقدور است و علاقه مندان می توانند ضمن ارتباط تلفني در مشهد و تهران مشترک 6 ماهه و یک ساله قدس شوند و روزنامه قدس را در سبد کالای فرهنگی خانوار خود قرار دهند.
روزنامه گويا
يكي از محصولات موسسه فرهنگي قدس كه در تاريخ مطبوعات ايران اقدامي منحصر به فرد محسوب مي شود راه اندازي سيستم روزنامه گويا ست به گونه اي كه هر شخص در هر موقعيت مكاني و زماني و تنها با امكان دسترسي به تلفن مي تواند از آخرين اخبار و اطلاعات روز بهره مند شود.
مزاياي اين روزنامه عبارتند از :
دسترسی مردم در سراسر کشور از طریق خط تلفن و در موقعيتهاي مختلف به مطالب روزنامه قدس*
از طریق این روزنامه تمامی علاقه مندان حتی روستائیان در دورترین نقاط کشور می توانند از مطالب روزنامه قدس بهره مند گردند*
دسترسی نابينايان به مطالب روزنامه قدس گويا*
علاقه مندان در هر ساعت از روز مي توانند بدون خروج از منزل و مراجعه به دكه از مسائل روز مطلع شوند .*
در هر مكان و موقعيت علاقه مندان مي توانند از مطالب روزنامه قدس بهره مند شوند .*
قدس گويا در سريع ترين زمان اطلاعات را به مخاطبان منتقل مي كند*
شماره تماس با روزنامه گويا :985117651888+
زائر
یکی دیگر از محصولات مؤسسه فرهگی قدس ماهنامه بین المللی زائر می باشد این ماهنامه كه خط ومشي آن اجتماعي-اعتقادي است با هدف بسط فرهنگ تشيع و با بهره گيري از آموزه هاي رضوي درسال 1372 به صورت ماهنامه انتشار خود را آغاز کرد .
-با توجه به گستره بین المللی اين ماهنامه تا کنون برخي از شماره هاي آن به زبانهاي اردو، روسي ، انگليسي و عربي به چاپ رسیده است .
- تلفكس اين ماهنامه 22131969 98511+ می باشد
روزنامه قدس-روزنامه صبح ایران-روزنامه گويا-تحريريه-آگهی ها-چاپخانه-روزنامه خراسان-روابط عمومی-موسسه فرهنگی قدس
پایان تاریخ انقضاتمام حقوق محفوظ و متعلق به می باشد ©

طراحی سایت توسط ضابط